Vaše otázka - naše odpověď

faq

FAQ

Jak zadat dotaz?

Dotaz zašlete e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bude-li Váš dotaz zajímavý i pro ostatní uživatele těchto stránek, bude zde uveden. Zároveň obdržíte odpověď rovněž e-mailem. Bude-li Váš dotaz příliš specifický, nebudeme ho zde uvádět.

 Pro zveřejnění Vašeho dotazu a odpovědi budeme

vždy požadovat Váš souhlas.

Prostřednictvím Vašich dotazů zde může být vytvořena užitečná databáze informací, která bude sloužit jako podpora "první pomoci"

"SLUŽBA  ZDARMA¨

Co to je?

F.A.Q. jsou často kladené dotazy od uživatelů těchto stránek. Můžete zde najít řešení na Váš problém.

 

Účtujeme v programu POHODA
Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem.