KALIE s.r.o.

Společnost KALIE s.r.o. vznikla v roce 2012 jako samostatný právní subjekt, který svojí činností navazuje na dlouholetou účetní a daňovou praxi Ing. Karin Liškové (www.danovyporadce-liskova.cz). Společnost navazuje na zavedenou praxi zakladetelky převzetím výkonu služeb účetního poradenství, vedení účetnictví a vedení daňové evidence v rozsahu oprávnění dle  živnostenského zákona.

logo kalie120

Do budoucna společnost připravuje rozšíření nabídky podnikatelských aktivit v oboru vzdělávání, obchodu a reklamní činnosti.

Současnou nabídku služeb účetní kanceláře naleznete zde.

kancl

 

Účtujeme v programu POHODA
Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem.