Účetní poradenství

1149239 time_for_math_1Společnost KALIE s.r.o. poskytuje účetní poradenství formou konzultací, kontrolního dohledu nad účetnictvím Vaší firmy a také účetní poradenství písemnou formou prostřednictvím závazné objednávky, kterou naleznete zde. Objednávku můžete využít i pro zadání požadavku účetního poradenství ústní formou.

Účetní služby a poskytování účetního poradenství písemnou i ústní formou je prováděno na základě obchodních podmínek a je zpoplatněno dle platného ceníku.

Klientům účetní kanceláře je účetní poradenství poskytováno v rámci vedení účetnictví, vedení daňové evidence a je zpoplatněno dle platného ceníku.

 

Účtujeme v programu POHODA
Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem.